Naša fotoslužba vám umožní zachytiť vaše nezabudnuteľné zážitky z cesty s Interbusom.


Naši skúsení fotografi vám poskytnú jedinečné zábery z ciest po celom Slovensku a zahraničí. Ponúkame rôzne balíky služieb, ktoré zabezpečia, že si budete môcť uchovať krásne spomienky na svoje cesty s Interbusom.

Naše služby zahŕňajú fotografovanie skupín, rodín aj jednotlivcov. Naši fotografi vám poskytnú aj fotografie z rôznych miest, ktoré navštívite, aby ste mali dokonalú kolekciu vašich ciest. Ponúkame tiež rôzne zvýhodnené balíky, ktoré zahŕňajú rôzne výhody pre zákazníkov, ako napríklad rýchlejšiu spracovanie fotografií, zľavy na ďalšie fotenie a podobne.

Sme hrdí na to, že naši zákazníci nás považujú za jednu z najlepších fotoslužieb pre autobusovú dopravu na Slovensku. S našimi kvalitnými službami a skúsenými fotografmi môžete mať istotu, že vaše cestovné zážitky budú zachytené v najlepšom svetle.

Ak chcete vedieť viac o našich fotoslužbách a balíkoch, kontaktujte nás prostredníctvom nášho kontaktného formuláru alebo telefonicky. Radi vám poskytneme ďalšie informácie a pomôžeme vám vybrať si ten právny balík služieb pre vás. Tešíme sa na vašu návštevu a na možnosť zachytiť vaše nezabudnuteľné zážitky z ciest s Interbusom!